| andrei123145632 a întrebat:

Mi s-a stricat incărcătorul de la laptop și nu găsesc încărcător. E un laptop mic Myria. Dacă cumpăr unul universal cu mai multe mufe, sunt șanse să găsesc una potrivită?

Răspuns Câştigător
| nicu991 a răspuns:

Ti s-a stricat incarcatorul sau doar cablul la el? Daca ti s-a stricat incarcatorul, cauti inlocuitor care sa aiba pe iesire acelasi voltaj ca cel defect, amperajul poate sa fie si mai mare.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

99,9% da

| Frank51 a răspuns:

Sunt incarcatoare universale la 50 de lei care au 10 mufe incluse in pachet.