| SexyBlue a întrebat:

Mi se blocheaza usb-urile (mouse-ul si tastatura) foarte des, pentru cateva secunde, dupa revin la normal, ar putea fi de la placa de baza? Mentionez ca am si o sursa de alimentare externa a calculatorului si cand se blocheaza se aude si sursa. Poate fi de la curent?

3 răspunsuri:
| TheFragranceMaster a răspuns:

Ai verificat sursa de alimentare, ar putea avea un contact imperfect!

| SexyBlue explică (pentru TheFragranceMaster):

Pai daca te referi inauntrul ei, nu. Dar firele sunt bagate bine. Iar sursa are undeva la 5 ani.

| TheFragranceMaster a răspuns (pentru SexyBlue):

Ma refer la contactul prizei de alimentare curent, cea din perete.Ai facut o scanare cu antivirus, poate esti infectat.Reinstaleaza OS, uneori cind ramin fara optiuni asta fac, pierzi timp dar de obicei se rezolva!