| Ally a întrebat:

Mi se inchide calculatorul si imi scrie ceva de 'card memory' la ce se refera? nu am memoria plina, ca am putine pe pc atunci de ce imi scrie asta? mersi!

2 răspunsuri:
| AlexMiron a răspuns:

Probabil vorbeşti de "Blue Death Screen" (pe monitor apar inscripţii pe fundal albastru). Acesta apare din cauza că calculatorul nu are destulă memorie virtuală (mb din RAM) pentru a efectua o oarecare operaţiune. Nu confunda cu memoria de pe HDD (Hard disc). Încearcă să închizi programele de prisos, dacă nu ajută reinstalează-ţi sistemul de operare

| b3b3MikutsA a răspuns:

Mai.Nu's experta in calculatoare dar cred ca are virusi.CRED!