| AboutBoSsFictiwww a întrebat:

Mi se tot blocheaza mouse-ul, ce are? se blocheaza sageata din cand in cand, cam des.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca e pe wifi atunci schimba bateria daca e pe cablu atunci arunca-l big grin Bafta!

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Daca au mouse Wifi poate sa fie de la bateria prea slaba.
2 Daca ai Mouse cu fir fa urmatoarele setari si nu se mai blocheaza deloc:
-Start=Control Panel=Accessibility Options=Settings
Si muta aceea sageata spre High si Fast si dupa dai Ok ok.

Start=Run=regedit=Hkey_current_user= Control Panel=Desktop
MenuShowDelay Pui valoarea 1 sau 0.

PSbig grinaca pc tau merge foarte greu ca nu il cureti de praf sau sa ii faci o curatare cu un program sau antivirus desigur ca o sa mearga incet si se poate si bloca.
Mai ales daca nu ai Driverul instalat.

| AboutBoSsFictiwww explică:

Am rezolvat!
avea cablul ciupit, dar l-am lipit eu.