| adrian_7273 a întrebat:

Miam pierdut parola de la mess si cand mi-am facut id am dat datele la intamplare deci nu pot sa mi-a recuperez cu ajutorul yahoo. de altceva as putea face? multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Shery a răspuns:

Data viitoare sa dai datele reale... macar mailul acela pe care ti-l cer ca sa ti le trimita acolo daca le pierzi...

14 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nimic. Pune-i cruce si fa-ti alt ID. Ti-a trecut vreodata prin cap sa faci un doc. Word in care sa pui datele alea pe care le dai? Asa...ca, la nevoie, sa-ti poti recupera parola. Mira-m-as!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@weirdo: Pai, presupun ca nu-i nimeni chiar asa de idiot incat sa nu printeze documentul si sa-l tina in casa. La mine in casa, nu prea intra "oricand oricine", ca nu-i moara.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@weirdo: Eu m-am referit la un doc care poate fi scos la imprimanta si apoi sters...adica...mi se pare logic sa-l sterg definitiv atata timp cat il am pe hartie...

| M4RK a răspuns:

Nu exista programe si nu incerca sa scoti de pe net find ca aia sunt hackeri si iti fura parola la tinewinking

| Shery a răspuns:

@ardnaxur1961: eu nu as face asa ceva, pentru ca e foarte usor sa ti le fure cineva astfel...

| Shery a răspuns:

@ardnaxur1961: e foarte usor sa intre cineva in calculatorul tau, se cheama hackeri si e plin pe toate drumurile de ei... nu e asa de greu sa accesezi din alta parte un calculator personal... si daca mai folosesti si programe care sa iti ceara sa pui ceva la share, poti sa pui documentul fara sa iti dai seama...

| Shery a răspuns:

@ardnaxur1961: scuze, acum am inteles la ce te refereai... da... cred ca ar merge thinking

| Cryssy a răspuns:

Pai nu poti sa faci nimic daca nu stii nici datele. vezi totusi poate ti-o amintesti.

| liviu00 a răspuns:

Faci rapid un brainstorming pe ideea "ce parola sa-mi pun eu la mess?". Notezi toate variantele. Apoi iei toate numerele semnificative pentru existenta ta. Daca tu crezi ca nu e de ajuns, dai drumul la muzica, asculti si tu manelele care-ti inveselesc tie viata si scrii pe foaie toate cuvintele care iti vin in minte. Intr-un final ai putea recombina toate cuvintele care au rezultat.
Daca asta nu a rezolvat nimic, exista o singura solutie, doar cu un caracter preventiv. Nu mai asculta manele in timp ce pui parola la mess.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mai inveti putina gramatica pana ti-o amintesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti faci alt id

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beeeeei fa-ti alt id

| Georgiana2905 a răspuns:

Buna Adrian! Din pacate abia acum ai realizat ca messul este si el important, dar uite ca ai realizat cam tarziu, abia la pierderea id-ului. Oricum nu e o mare pierdere tinand cont de faptul ca iti poti face altul pe care sa il poti completa cu date reale. Doar cu ajutorul acestor date reale iti vei putea recupera id-ul.
Tine minte!

| totul-online.tk a răspuns:

Nu merge si programe nu sunt asculta de mine tot ce gasesti sunt tzepe deci te rog nu incerca