| Cristi9025 a întrebat:

Minecraft-ul isi baga de obicei fisierele cu versiunile, cu modurile, cu lumile etc. in >RoamingAppData chiar daca la installer alegi sa iti instaleze in alta parte. Daca as cumpara un ssd si as pune windows-ul, la installer as pune sa instaleze pe ssd s-ar pune si versiunile, lumile, modurile pe ssd?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e posibil, minecraftul merge cu java, acolo e locul lui! Nu cred ca il poti rula din alta parte!