| albinuta_2886 a întrebat:

Monitorul meu afiseaza totul alungit (icoane, bara de start, pagini web).
Cum pot sa fac sa imi afiseze normal din nou?
Folosesc windows vista.

5 răspunsuri:
| Al3xXXxx a răspuns:

Click dreapta pe Desktop > Propertis > Settings > si pui acolo la Screen resolution de exemplu 1024 by 768 pixels, cred ca la asta te-ai referit.

| 愛日本 a răspuns:

Incerca F11 sau nu stiu.

| emilenescu a răspuns:

Click dreapta pe desktop -->properties -->settings -->screen resolution dai acolo 800 by 600 pyxels

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umbla la rezolutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce am facut si nu mai am bara unde trebuie ii in dreapta pe ecran in picioare cum o pot face normal?