| c0drutz12 a întrebat:

Deci, am instalat mai multe chestii pentru windows xp adica sa am bara de start ca windows vista/7(acum am ca la vista). Dupa ce am dezinstalat cel pentru windows 7, in bara de start, jos, inloc sa scrie de ex. Mozila firefox, scrie M... etc. Nu e o problema mare dar vreau sa revina la normal. Cel mai folositor si rapid >raspuns-funda.

1 răspuns:
| Nik030501 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta! De ce nu incerci sa arunci o privire pe la Control Panel(controlul compiuterului)? Cred ca acolo s-a intamplat ceva de iti apare asa? Dar este si vina ta. Nu trebuia sa umbli sa schmbi bara de start din windous xp, in windous vista. Dar iti recomand sa umbli la Control Panel(controlul compiuterului ) sau sa-l duci la un specialist, ori sa suni sau sa chemi pe un proieten de al tau destept in calculator!