| DanuTzCarbon a întrebat:

Multumesc celor care mi-au dat exemple de componente pentru un PC Gaming decent, dar se pare ca in ultimul timp lucrurile s-au cam schimbat...

De aceasta data am nevoie, de un PC cu potential de gaming, in sensul ca: nu am nevoie de cel mai bun chiar acum; componentele sa se poate schimba in timp.

Daca aveti timp sa imi faceti o lista cu componente, as vrea ceva de genul: componenta actuala >- componenta dupa o vreme.

Bugetul actual este 1100 RON. Bugetul pentru PC-ul final va fi de aproximativ 2300 lei. As dori ca PC-ul sa se bazeze pe o platforma AMD.

1 răspuns:
| MaxKiller911 a răspuns:

Pai eu imi voi lua acest PC, mai pui niste bani si ti-l iei si tu : http://www.mediadot.ro/wishlist/30920/

Sper ca te-am ajutat :D.