Întrebare recomandată | Alinus23031230 a întrebat:

Ne-am dat Block reciproc pe Instagram...și acum nu putem intra pe profilurile noastre pentru a ne debloca...ce putem face?

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Va aplaudati ca foca cu picioarele pentru ca sunteti cei mai inteligenti oameni de pe planeta. Felicitari!

| Marycel a răspuns:

Intri la setări la profil și dai persoane blocate cauți numele persoanei si o deblochezi și gata.

| skr1ptu a răspuns:

Din pacate in cazul asta ori incercati sa luati legatura cu suportul ori... alt cont happy