| Copilcuvisemari a întrebat:

Neaţa :* Am o problemă aveam acum câteva luni yahoo messenger 11 si nu mai mergea ...problema a fost intalnita la mai multi prieteni. La o prietenă acum ii merge, si am vrut sa descarc si sa instalez yahooo messenger 11 dar am o problemă se instalează până la un loc dupa spune "install unsuccessful - yahoo messenger did not correctly install. this may have been due to other open applications or incomplete installs.please try the install again after restarting your computer" Vreau sa spun ca am incercat de mai multe ori si tot nu merge,. I-am dat si restart la pc dar degeaba straight face. Fundă puppy dog eyes.

1 răspuns:
| EA5100 a răspuns:

E o problema de windows, daca nu gresesc ai windows vista acum ( cand nu iti merge ). Va merge fara nicio problema pe windows XP sau windows 7.