| Andreyi7 a întrebat:

Nicio intrebare. Doar o problema: numai am 1 grup intreg de pe mess. Si nu, grupul nu este ascuns. Nici nu i-am dat ignore ca nu ii am la ignore list. Toti cei din grup imi apar ca si cum mi-ar fi dat sa ii vad offline. Mai am un ID, pe care am ID-ul meu actual. Iar acel ID mi-a fost sters de pe ID-ul original. Deci ii trimit cerere, si el nu primeste cererea DAR ma vede ONLINE. Si daca imi da buzz sau mesaje le primesc, si cand vreau sa ii adaug, degeaba, el nu primeste nimic.
Inca ceva, ID-ul nu a fost spart. Sunt logat mereu pe el, fie de pe tel, fie de pe calculator deci NO CHANCE.
Ce as putea face? straight face

PS: Nu se poate sa resetez ID-ul, adica, sa se stearga tot sa fie ca la inceput. Fiindca nu vreau sa pierd acest ID... numele chiar imi place. big grin

VA ROG AJUTOR!

1 răspuns:
| keloo2oo7 a răspuns:

De resetat nu poti! dar poti sa iti faci altul cu acelasi nume dar se termina altcumva de ex: @rocketmail.com si sunt mai multe, eu mi-am facut altul!
Ar mai fi o posibilitate dar nu am incercat! de pe mail iti poti sterge contul, poate dupa ce il stergi poti face altul cu acelasi nume. Bafta! happy