| Teo1990 a întrebat:

Niste jocuri gen Splinter Cell:Conviction asa din astea de trebuie sa stai ascuns big grin sa fi quiet :d in afara de restul de splinter cell

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Mai misto ca setia SplinterCell 1, 2--4, nu mai exista. Odata ce ai sucat macar UNUL, celelalte nu mai au gust! Poate si hitman este misto dar nu se poate compara cu SplinterCell doble agent sau Conviction. Sorry barbate dar asta e!

| Alex_1540 a răspuns:

Cel mai tare joc gen sprinter cell ii hitman poate ii chiar mai misto decat sprinter cell cauta iti garantez ca ii tare de tot.
sper sa nu uiti de fundoitonguetongue sper ca iti va fi de folos
bafta!winking