| DaRyUsS a întrebat:

Nokia 500 are camera foto in fata, langa ecran sus? Mie mi se pare ca este o camera foto dar nu stiu cum so activez. spuneti-mi cum si dau funda.

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Nu e camera foto! e sensorul de proximitate! adica atunci cand apropii telefonul de ureche, acesta inchide lumina ecranului, stiind ca vorbesti la telefon si nu te uiti pe ecran! bafta! poti sa il incerci facand un apel cuiva si acoperind acel sensor cu mana, sa vezi cum functioneaza! bafta!

1 răspuns:
| Ghitoaica_Florentin_1998 a răspuns:

Nu e cameralaughing)