| anonim_4396 a întrebat:

Nokia c3 sau lgt310? argumentati.

Răspuns Câştigător
| MalinaAndreea a răspuns:

Eu as spune Nokia c3 pentru ca telefoanele Nokia de orice tip sunt foarte rezistente.iar lgt310 chit ca e cu touchscreen tine foarte putin incarcat si daca ai avea norocul sa il scapi s-ar strica.eu iti spun din propria experienta! Acu` depinde d tine.happy

2 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Buna Yukian. Raspunsul la intrebarea ta tine si de gusturi, Nokia fiind telefon cu touchscreen iar LG cu tastatura QWERTY. Iti prezint in cele ce urmeaza principalele diferente in raport Nokia/LG:
Slot microSD 8GB/4GB,
wireless DA/NU (cu wireless poti accesa net gratis oriunde prinzi un semnal liber: cafenele, baruri, acasa, scoala, institutii, etc.),
Acumulator (mAh): 1320/900,
Browser net: Opera mini/WAP.
Rezolutia ecranului, rezolutia fotografiilor si a filmelor, greutate si dimensiuni sunt aceleasi, dar parca Nokia pare mai destept si mai fiabil. Si daca te hotarasti, poti sa-l iei linistit de aici: au transport gratuit, plata la livrare si posibilitate de returnare:
Nokia C3: http://goo.gl/gKp9w
LG T310 : http://goo.gl/QYDBt

Succes;)

| AdDa1502 a răspuns:

Nokia c3...pai Nokia sunt cele mai bune telefoane am avut un Nokia 8 aniworried///si il am si acum.dar...i l-am dat mamei dar orcicum Nokia sunt cele mai bune telefoane te tin si mult si ai o groza de chestii pe el. merita sa ti-l cumperi