| Calli a întrebat:

Nu imi merge 2 din tastele de la laptop nu inteleg de ce! si cum pot sa le repar?

3 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Invata romaneste, se scrie ''ce'', nu ''ke'' si nu spune ca ai gresit pentru ca te grabeai sau mai stiu eu ce pentru ca nu te cred.
Iar in privinta tastelor, hmm... poti desface laptopul daca nu te temi ca nu vei mai sti sa il faci la loc sau te duci la un service, nu te va costa prea mult.

| victorandrei a răspuns:

Ai 2 variante
1: cea ieftina, sa fii intrat ceva pe sub ele sau sa nu mai fie bun "cauciucul" de sub taste
2: cea scumpa, daca s-a ars tastatura trebuie inlocuita toata (de la 150 ron in sus, in functie de model)

Răspuns utilizator avertizat