| JomelaMaya a întrebat:

Nu imi merge webu...ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Sa te asiguri ca cablu de la internet este bagat la locul sau. Daca ai internet cu RDS-RCS trebuie sa suni la ei ca sa te ajute sa faci configurarea pentru ca daca te conectezi cu calbu direct in laptop/pc trebuie sa faci o anumita "configurare" la care sa i dai connect de fiecare data cand pornesti PC-ul

| FataDeCiocolata a răspuns:

Daca ai net de la romtelecom sau Digi, suna la ei intreaba de ce... poate pur si simplu nu maine semnal
...dar poti sa suni un prieten cu aceeasibretea si sa il intrebi daca el are net...nush...