| darkhell217 a întrebat:

Nu mai pot reinstala Windows 7, imi da eroarea: windows failed to load because a critical system driver is missing, or corrupt
cand da sa instaleze partea cu "starting windows cand sa instaleze driverele"
am incercat si cu Windows xp si dupa un anumit punct se tot restarteaza ce as putea sa fac?

4 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Reformateaza-ti hardul mai exact sectiunea unde doresti sa ai windows-ul si poate atunci merge.

| WeAreSmart a răspuns:

Incearca alt dvd cu windows 7

| Klaudiu214 a răspuns:

Pai daca voi schimbati windowsu ca pe preslaughing

| Bogdan_Mereţ_1990 a răspuns:

Incearca un alt cd cu windous 7, la xp trebuie sa ii modifici in bios din ATA in AHCI