| DariaSofia95 a întrebat:

Nu merge sa dau web/sa vad web la nimeni pe mess. Am un HP 625 cu windows 7. E posibil sa nu am drivere sau sa nu fie cele bune instalate. M-ar putea ajuta cineva? Sa imi spuna ce trebuie sa fac ( ce drivere sa instalez si ce alte setari sa fac)? Pentru drivere as dori un link daca se poate...multumesc mult. Mentionez ca atunci cand pornesc web-ul se aprinde ledul de la camera incorporata dar nu se conecteaza...da eroare.

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Aici ai driverele http://h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/public/readIndex?sp4ts.oid=4173278 incearca sa instalezi driverele pentru camera cam de asta ai avea nevoie dupa ar trebui sa mearga

1 răspuns: