| Mercorea_Petrica_1995 a întrebat:

Nu mi se mai deschide telefonul Samsung Galaxy i9000.Nu are nicio reactie,bag incarcatorul,cablul de date,incerc sa-i intru in Bios,nimic, ecranul negru. Funda

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce ai vrut sa ii faci, ca asta nu apare asa din senin?

| Mercorea_Petrica_1995 explică (pentru sltlp):

Un root.S-a instalat cu succes apoi imi aparea logo de la Samsung am asteptat 10 min si nu s-a deschis i-am scos bateria si acum nu se mai deschide.

| sltlp a răspuns (pentru Mercorea_Petrica_1995):

Felicitari. Imi imaginez ce root ai facut tu. lasa-l la incarcat cateva ore, poate vrea. Daca nu, e de rau, ca la ce spui tu e boot defect, si te costa 50-100 lei sa il repari.

| Mercorea_Petrica_1995 explică (pentru sltlp):

De-ar fi numai 50-100 lei...