| Villy0po a întrebat:

Nu pot pune in limba romana telefonul samsung google nexus x? el nu vine cu meniu in lima romana preinstalat

3 răspunsuri:
| NewLife18 a răspuns:

Nu,vine in limba engleza, poti sa pui limba romana la un service pentru telefoane!

| dragoshellu a răspuns:

Nu neaparat cauti pe site-ul de la android market, a si app toate telefoanle de la noi au soft in limba romana, de unde l-ai luat e posibil sa fie contrafacut.
Sent from my Iphone 4 via Tapatalk

| Villy0po explică:

Imi cer scuze pentru intrebare ...acum am observat ca avea si meniu in limba romana preinstalat, multumesc!