| DestinyDD a întrebat:

Nu pot sa ma loghez pe youtube nu merge pe niciun browser, nu merge nici fara antivirus nici cu firewall dezactivat.
Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Poate ai gresit numele de utilizator/emailul sau parola.

| Liptonel a răspuns:

Se poate sa fi gresit tu, eu sunt in permanenta logat oricum ( bifeaza chestia aia at wits' end ). Dar zi-ne si ce ne zice? Ca trebuie sa iti zica ceva acolo happy

| SAMM0603 a răspuns:

Incearca cu Google Chrome. Si eu am problema asta si numai cu Google Chrome merge! Daca nu merge nici asa incearca sa-ti reinstalezi pc'ul!

| zhenkyn a răspuns:

Inseamna ca problema este in site. Incearca mai tirziu