| MuCelMic a întrebat:

Nu reusesc sa dezinstalez Vivaldi Browser! Am incercat din Control Panel, dar nu s-a intamplat nimic, este inca instalat. Uninstall-ul nu-l gasesc... Cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| Sebe_Cristi_1999 a răspuns:

Incearca mai intai sa stergi toate fisierele legate de acel browser si sa opresti toate procesele ( Tot legate de browser ) din task manager, dupa aia incearca sa intri in control panel dai click dreapta pe Vivaldi Browser si Uninstall. Daca nu merge inseamna ca e un virus. Iti recomand sa cauti pe YouTube ceva sau sa chemi un specialist.

5 răspunsuri:
| Dolores214 a răspuns:

Descărca programul revo unistaller al găsești ușor în Google dacă nu merge recomand windows din păcate bafta

| darkhell217 a răspuns:

Incearca cu iobit uninstaller

| rcldpitesti a răspuns:

Salut, poti incerca cu ccleaner portable.

| Aimwork a răspuns:

Nu incerca toate prostiile! Malwarebytes este special facut pentru asa ceva si e gratis si antivirus daca vrei. E worldwide go-to pentru virusi/malware.
Succes!

| MuCelMic explică (pentru Aimwork):

Stiu, il folosesc de multi ani. mersi