| alwaysStyles a întrebat:

Nu se aude nimic la boxele de la PC, sunt in priza, beculetul verde se aprinde dar nu se aude nimic, volumul nu este mut, nu stiu ce ar trebui sa fac, (am windows 7 daca are importanta). Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:

S-ar putea sa fie arsa placa de sunet sau sa nu fie instalat driver-ul corect. Daca placa de sunet e arsa trebuie inlocuita. Playerul audio pe care il aveti poate sa fie pe mut. Daca da trebuie setat sunetul playerului audio 100%, acum depinde de ce player audio folositi. Mult succes! happy

| ithunder a răspuns:

încearcă să vezi dacă mufa este corect băgată în unitate.
dacă este băgată corect şi nu funcţionează, înseamnă că placa audio a fost arsă şi vei fi nevoit să iei altă placă.