| anonim_4396 a întrebat:

Nu se mai aude nimic(nici in casti nici in boxe)! Am placa de baza Asus P4Pe2-X model mai vechi cu placa de sunet onboard...Nu mai am cd-urile cu driverele pto sunet si nu stiu cum as putea face rost de ele si dupa ce site...mai exact.Ma puteti ajuta? Chiar am nevoie de sunet... cs-ul asta...plss...need help...

5 răspunsuri:
| Roxana_6190 a răspuns:

Cheama pe cineva care se pricepe la calculatoare sau du-te tu undeva! Chiar nu cred ca un om oarecare stie sa rezolve astea!(fara jigniri)

| unicka a răspuns:

Intra pe asus.com/ro si descarca de acolo driverele in functie de model

| george_6680 a răspuns:

Trebuie sa bagi windowsul din nou.
apoi intri pe google.asa intri in el si scrii la search download sound card si apoi dai enter si apare categoriile de placa de sunet, de exemplu; asus, realtek, trust.intel,philips,genius s. a

| Growl_Cosmin_1997 a răspuns:

Https://driverscollection.com/......00-XP-free
Am avut si eu aceias placa de baza pana acum 1 an cand am vandut-o