| datdracu a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi si sper sa ma ajutati, am luat o placa de baza ASUS M2N-E SLI, placa de sunet este onboard 5.1 Cmedia CM6501 like sound, am instalat driverul si nimic... in pc arata ca totul e in regula ca ar functiona dar totusi nu se aude nimic, am incercat si cu boxe si cu casti nu da nici un rezultat. tin sa mentionez ca am instalat windows xp sp2 cum am montato.

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Pai uita-te daca la Playback devices daca sunt Enabled toate, mai ales boxele/castile.

| datdracu explică (pentru Trynda):

Da m-am uitat. is in regulastraight face

| Trynda a răspuns (pentru datdracu):

Poate nu merge jack-ul. Daca e noua o duci inapoi la magazin, aia se uita si daca e asa o sa-ti dea alta.

| datdracu explică:

Da sunt.straight face