| beneamin a întrebat:

Salut am dezinstalat drin greseala driverul de sunet pentru placa de baza m2n68 Asus si mai am un necaz am pierdut si Cd care era cu driverele imi puteti spune va rog de unde pot face rost de acel driver?

Răspuns Câştigător
| Razvan_Dobrescu_1985 a răspuns:

Vezi ca sunt mai multe tipuri de m2n68. Vezi EXACT ce placa de baza ai. Daca nu gasesti informatii mai multe foloseste CPU-Z. Apoi dupa ce ai aflat modelul exact al placii de baza go here: http://www.asus.com/ro/support/

Scrie modelul in Search Boxul ala si fa-ti de cap.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De unde crezi, de la Asus, logic!

| 234g a răspuns:

Poti sa intri pe mind vision software si scrii nume driver-ului.