| LucianMoraru a întrebat:

Se aude in boxe un gajait ciudat, care ar putea fi problema? ma puteti ajuta, folosesc windows 8 si am o placa de baza Gigabyte g31m-es2l are placa audio incorporata, cel mai mult se aude cand acult muzica pe youtube, am facut update si la realtek ultima versiune de soft, se aude si in boxe si in casti

1 răspuns:
| RaduTN a răspuns:

Deinstaleaza driverul audio actual si instaleaza ultima versiune DE PE SITEUL PRODUCATORULUI!

Baga boxele in alt calculator care stii ca merge si vezi daca sunt stricate sau e de la PC-ul tau.

Intra in setarile audio si vezi ce poti schimba, le reglezi dupa bunul plac.