| GPA a întrebat:

Nu se pot restaura filele deschise pe Android în Chrome? Aveam 60 de file deschise, acum am rămas doar cu 22 în file recente. Unde-s restul de 38 de file?

Dezamăgește Chrome-ul în continuare...
Cum naiba rezolv? Aveam file importante, n-am chef să stau în istoric și să caut un mileniu. Există o aplicație pentru restaurarea paginilor?

2 răspunsuri:
| DenisANO a răspuns:

Din cate stiu nu exista asa ceva. probabil ai dat X cele 32. iti sugerez sa cauti in istoric de pe un calculator, e mult mai simplu.

| LPCTSTR a răspuns:

Imposibil.
Totuși... 60 de file?
De unde siguranța că toate filele vor fi intacte (dacă au o vechime mare)?