| Bl4ckShadowS a întrebat:

Nu stie cineva ce este aceasta eroare : The program can't start because MSVCR100. dll is missing from your computer.Try reinstalling the program to fix this problem... cemi lipseste? sau ce trebuie sa fac?
PS: incercam sa intru intr-un joc

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

"Programul nu poate începe, deoarece MSVCR100.dll lipseşte de pe computer. Încercaţi să reinstalaţi programul pentru a rezolva această problemă"
Această eroare este o problemă comună pentru nou joc video Dead Rising 2 şi poate fi găsit la lansarea deadrising2.exe.
Daca le ai cu engleza uite un link ca sa o rezolvi:
http://geekmontage.com/......-computer/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Downloadeaza MSVCR100.dll si baga-l in forderu jocului daca nu merge baga-l in windows/system32
Sper sa meargawinking

| CherryKiss a răspuns:

E simplu. trebuie doar sa-l reinstalezi kiss

| danybv2011 a răspuns:

Descarca fisieru care iti lipseste: http://www.dll-files.com/pop.php?dll=msvcr100 si-l pui in foldetul programului