| LeonardoDiCapra a întrebat:

Nu ştie cineva cum să scriu cu :ă, ş, ţ, î, â, pe yahoo messenger fără să dau copy paste? Fundă cine ma ajutăbig grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Andr3yCzz a răspuns:

Pai in bara de start jos ai "LANGUAGE" si aclo selectezi limba romana! apoi literele ă, ş, ţ, î, â le faci prin apasarea butoanelor: ';./[]...
Daca nu ai "LANGUAGE" dai click pe "OPTIONS" tot acolo jos (o sagetica mica indreptata in jos) si apoi click pe Adjust The Language Band Options >>> Si pui pe romana!
Iti urez multa bafta!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din bara de comenzi transferi din engleză în română.
Pa, pa.

| Sinedd a răspuns:

Iti apare pe taskbar EN? da-i click stanga, settings si iti alegi romana.

| Revolt666 a răspuns:

CTRL+SHIFT sa schimbi intre romana si engleza
funda?

| Revolt666 a răspuns:

Da am vazut ca nu merge
daca iti trebuie neaparat descarca messu in romana si s-ar putea sa mearga

| LeonardoDiCapra explică:

at wits' endat wits' end nu ma ajutati de lookat wits' endat wits' end ew vreau sa pot scire cu lit astea...ca intr-un word pad ma lasa sau in altceva cum ar fi aici şîţâă vedeti? dar pe mess nu ma lasathinking

| BcB8989 a răspuns:

Salut Denis. Incearca sa pui la comp o tastatura care sa fie pe lb romana(care sa aiba incluse butoanele: ă, ş, ţ, î, â), tastaturile in lb engleza nu suporta acele litere despre care vb...