| omuletulTNT a întrebat:

Nu stiti ce placa video mi-ar trebui sa imi mearga bine gta4 si 5?
Am nevoie urgent. ofer fundal

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce componente mai ai in pc(procesor, memorie ram, sursa, etc.) si ce buget ai pentru placa video.

| YoChriss a răspuns:

Salut! Spune-ne cateva din componentele din pc-ul tau pentru ati da o recomandare cat mai buna!

| CoL00SaL a răspuns:

Pentru ca GTA IV si GTA V, sa mearga bine sau la max iti recomand placa video Gigabyte nVidia GeForce GTX650 care va rula destul de bine gta iv si v...totusi zi ce sursa ai si ce procesor?