| Patrysya2000 a întrebat:

Nu stiti cumva cum conectez un router wireless Clicknet Romtelecom la un laptop cu Windows 7 Ultimate? Va rogggg un raspuns rapid! happyhappyhappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| Sicoe_Seby_1972 a răspuns:

Deschizi browserul in casuta de cautare sus tastezi 192.168.1.1 si dai enter iti apare username si parola scrii la username admin parola admin dai enter pentru mai multe detalii contactacteaza-ma la id mess

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Va trebui sa chemi pe tehnician-operator de la Deranjamente Romtelecom si sa spui ca ai nevoie de o asistenta internet si sa vina la domiciliul dvs. si sa faca setarile routerului cu laptopul dvs. si se va face o conexiune noua prin cablu si prin teteaua Wi-Fi(wireless)!

| Patrysya2000 explică (pentru Sicoe_Seby_1972):

Mersi! Am reusit!

| Sicoe_Seby_1972 a răspuns (pentru Patrysya2000):

Ai reusit dupa cum ti-am explicat?

| Patrysya2000 explică (pentru Sicoe_Seby_1972):

Da am ajuns pana la un pas de unde stiam mai departe ce trebuie sa fac!happyhappy

| Sicoe_Seby_1972 a răspuns (pentru Patrysya2000):

Uite un link ai totul despre cum sa faci setarile http://suport.romtelecom.ro/......ia-adsl%3F