| NoName234 a întrebat:

am un laptop Acer si un pc instalat cu internet de la romtelecom CLICKNET si as vrea sa stiu cum imi conectez leptopul prin wireless la internet as vrea sa stiu
Vau fundita+vot cine imi explica cum!happy

Răspuns Câştigător
| MysteryMen a răspuns:

Pai te poti conecta foarte usor prin wireless daca modemul tau are wireless daca nu nu. Daca are iti apare jos un semnal si selectezi modemul tau si bagi parola. Succes!

1 răspuns:
| laura81 a răspuns:

Cel mai simplu este sa suni la Romtelecom si iti explica ei pas cu pas ce ai de facut. Depinde de modemul pe care il ai, daca ai sau nu parola pe wireless, etc.
Poti suna la orice ora happy