| Mynewlifestyle a întrebat:

Nu stiti de unde imi pot lua o tableta grafica mai ieftina?(arad)sau un site de unde pot da comandasad

Răspuns Câştigător
| JuLien a răspuns:

Ai multe magazine de calculatoare prin arad. dar mai simplu dai o comanda de pe net.
www.emag.ro
www.pcgarage.ro
amandoua sunt site-uri de incredere.
daca vrei sa cumperi neaparat de la magazin gasesti la AROUND de la catedrala pe partea cu forneti mai mergi un pic si gasesti acolo unul. mai sunt multe altele dar nu stiu sa-ti explic exact unde.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cauta pe okazii.ro!
.de obicei au preturi mai reduse decat celalalte siteuri si magazine!

| ionutzuck a răspuns:

De aici poti comanda http://www.emag.ro/tablete/sort-priceasc transportul este gratuit in toata tara

| DoarImpreuna a răspuns:

Din pacate cele f bune sunt scumpe. Poti gasi si aici ceva avand in vedere ca transportul e gratuit ai pret bun http://www.emag.ro/tablete-grafice/sort-priceasc

| Adryan657 a răspuns:

Http://www.emag.ro/tablete/tablete-ieftine-pret,intre-500-si-1000
foarte ieftina si transport gratuit la tine acasa;)
funda!