| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti vreun serial number pentru Action Mirillis? Am nevoie cat mai rapid!

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Furtul, folosirea și deținerea de soft sub orce formă(mai grav contrafăcut) se pedepesețe cu închisoare de la 2-20 de ani sau cu amnedă penală deloc mică(ce o s-o încaseze părinții tăi de nu ai 18 ani). Aici nu se încurajează și tolerează furtul de foft cu seriale sau prostii de astea.Nu ai bani de jocuri comerciale folosește cele gratuite.Succes