| JaysYang a întrebat:

O alta intrebare daca puteti sa ma ajutati TPU am un ipod de 8 gb original de la Apple si folosesc itunes, dar am formatat calculatorul si acum cand conectez ipod la calculator programul vrea sa imi stearga toata muzica din ipod si nu imi mai recunoaste muzica pe care o aveam si nici alte melodii nu mai pot sa pun pe el pana nu il formatez ca nu ma lasa.Nu stie cineva vreo metoda sa nu pierd muzica de pe el care am avut-o si sa pot pune alte melodii fara sa le sterg pe alea vechi. Multumesc astept pareri cea mai buna si utila va primi funda. Multumesc

1 răspuns:
| amdac a răspuns:

Sigur, foloseste iShuffle in loc de iTunes, iti poti pastra muzica si poti adauga alta oricand vrei tu, de pe orice calculator, fara sa pierzi nimic. iShuffle e un program foarte mic pe care il pastrezi chiar pe iPod, vezi cum se face aici: https://www.ultranetworks.ro/......uffle.html