| RaVuL a întrebat:

O aplicatie pe android prin care pot sa localizez o persoana dupa nr de telefon! Stiti?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Asa ceva se face doar de serviciile secrete care localizeaza dupa calitatea semnalului la antenele de telefonie mobila. alta posibilitate sunt soft-urile instalate pe telefonul respectiv pe care vrei sa-l localizezi prin GPS.
PS: toate porcariile alea de reclame de pe internet cu aplicatii care fac asa ceva care sunt cu abonamente si costa cativa euro pe saptamana sunt niste porcarii si vrajeli

1 răspuns:
| laurentiu80 a răspuns:

Nu exista asa ceva pentru utilizatorii de rand, doar cei de la SRI au asa ceva.