| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare de incepator de fapt doua, in Adobe After Effects CC 2017 care este asemanator cu varianta 2015, 1.cum fac in acel spatiu indicat de mine prin acea sageata rosie sa imi apara in loc de patrat, sa fie CERC? Cu cercul fac alte chestii pe care nu le fac cu patratul laughing
2. cum rendez proiectul final sa zicem ca il fac mpg. sau.mp4 sau orice alt format video, ca imi pierd urechile in acest soft, pe Sony vegas ma descurc dar pe Adobe After e greu frate, mai ales ca l-am descarcat azi prima data.
Pe de alta parte daca exista o persoana priceputa in asa ceva si este dispusa sa piarda 10 minute sa imi editeze ceva sa imi lase mesaj privat, mersi

https://postimg.cc/mcP8sYPG

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu cunoaste nimeni Adobe After Effects?