| Lovely_6403 a întrebat:

O intrebare pentru cei de pe Orange. Hei, voi, care aveti net pe tel, cat costa pe luna? Este in jur de vreo 3/4 euro sau platiti cat folositi netul?

Răspuns Câştigător
| semix a răspuns:

Salut. eu am opțiunea asta :D http://www.orange.ro/prepay/internet-pe-mobil/net-news-mail.html și sunt foarte mulțumit sau cea de 2 euro. acum depinde pentru ce vrei net. ex:
a) doar pentru "surf" pe net (cam asta fac eu :D)
b) melodii / fișiere mari

3 răspunsuri:
| catty443 a răspuns:

Pai,eu am un abonament de 8 euro in care este inclus si netul, si am si minute.Cred ca asa este cel mai bine.
Dar cel mai bine este sa te duci la Orange si sa intrebi de ceea ce vrei tu.Bafta!

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Pai 2 euro, o luna

| LoVeIsLiFe a răspuns:

Buna.
eu am optiunea aceasta:d
am 1500 de min, 500 sms'uri, nu stiu cate minute nationale si 50 mesaje nationale+internet
cu 6 eurohappy