| raulihno a întrebat:

O parere despre Huawei p9 lite 2017? As vrea sa spuna cei care il au de ceva timp. Daca e bun dupa cateva luni de folosire ...se blocheaza? Merge greu cumva? Multumesc!

1 răspuns:
| 07gabriel07 a răspuns:

Nu exista telefon care dupa o perioada mai lunga sa mearga ca din fabrica toate la un moment dat se mai blocheaza. Acuma depinde unele se blocheaza mai repede altele mai tarziu. eu ti-as recomanda Samsung dar si Huawei sunt destul de bune. ideea e ca daca il iei sa ai grija de el si cel mai important sa-ti iei un antivirus cat de cat.