| Meow230 a întrebat:

Ce parere aveti de Huawei P9 Lite 2017? As vrea sa mi-l achizitionez.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Optimizat foarte bine (Am un P10 lite si P9 lite e aproximativ aceeasi chestie), un telefon mid-range foarte bun, calitate buna a pozelor, aplicatiile merg lin pe el, procesorul suporta multe, becenicie de EMU ceea ce-i super, si bateria te tine mult. Sa nu mai vorbim de fast charging. Recomand eMAG http://l.profitshare.ro/l/3785726 la 899 ron e tot ce ti-ai putea dori, plus primesti si cadou, si il poti returna daca nu esti multumita.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am P9 standard, eu iti recomand dar faza cu bateria daca te joci ceva dai pe mod ultra baterie si rezolutie redusa si te tine lejer 4-5 ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bun.Bine,acum nu pot sa-l compar cu iphone 7 plus sau un Samsung s 7 edge/s8...dar e ok si functioneaza bine, are si un design bun

| 94Lucifer94 a răspuns:

Este un telefon decent, după descriere. Depinde acum de calitate. Și dacă făceau bateria de 4000 mAh măcar. Este necesară și o baterie pe măsură, la așa performanțe și display.

| Kiwibibilă a răspuns:

Pentru un Android la 10 milioane chiar mi se pare super. Am o prietena care are acest telefon si are vreo 25 de aplicatii/jocuri si merge chiar ok. Mie personal nu-mi place cum arata.

| iwefgOficiall a răspuns:

Foarte bun si la baterie tine cam 2 zile cu butonare medium.

| PaulaSPFGHJKL a răspuns:

Super misto dar baterie praf

| Pusycat a răspuns:

Face poze faine dar bateria nu rezista mult.Dar telul e suuupeerr