| Robertutzu_Robert_1990 a întrebat:

as vrea o parere despre Huawei P40 liTE!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ca telefon e ok.
Eu nu aș cumpăra deoarece nu are servicii google și nici nu o să le poți instala.
Dacă poți trăi fără maps, gmail, drive, fotos, duo, play store, etc, poți să îl cumperi.

| Eugen80 a răspuns:

NU recomand Huawei. Tu vei plati razboiul dintre softuri si tu vei avea probleme cu el si cu aplicatiile.
Ei nu vor sa scada preturile pentru ca nu vor sa recunoasca problemele pe care le au.
al doilea rand, nu mai alege versiunile Lite! Sunt cele mai ieftine! Nu folosesc componente de top si nu au de-a face cu versiunea finala, completa, premium.
Cauta un Samsung ok si vei fi mai multumit mai multi ani!

| SoCristian18 a răspuns:

Salut, eu folosesc un Huawei P40 Lite si inainte sa-l cumpar nu eram asa sigur ca este cea mai buna alegere, insa dupa ce m-am mai documentat putin am decis ca merita sa incerc. Am transferat tot ce aveam pe vechiul telefon folosind aplicatia Phone Clone (in proportie de 90%), am mai folosit magazinul lor de aplicatii App Gallery, aici am gasit si o aplicatie MoreApps, ce iti pune la dispozitie accesul la cele mai folosite aplicatii, iar separat eu mai folosesc si Apk Pure. Sincer eu sunt foarte multumit si iti recomand. Daca ai nevoie de ajutor imi poti scrie aici.

| SanSteffano a răspuns:

Este un telefon foarte bun Robert, acum depinde foarte mult pentru ce vrei sa il folosesti, dar la prima impresie cu un design elegant, performanta mult peste medie, coroborat cu niste camere foto de exceptie si usurinta in navigare ti-l recomand cu caldura. Iar daca esti interesat de achizitia lui, poti sa o faci de pe acesti site huaweimobilestore.ro, de unde mai poti sa primesti un discount de 200 Ron, doar folosind acest cod 012HUAWEI200. Mult succes in alegerea facuta!