| sierra1 a răspuns:

"O parere?"

mie îmi pare că ești "în bani"

| RăzvanSTO explică (pentru sierra1):

Pretul este de 2000 de lei, reducere de la 2600, poate o mai pus ochii tai un 0 la final

| GabiDumitrescu a răspuns:

E ok ca low-mid-range gaming rig, dar in locul tau as face un efort si as pune musai un SSD pentru boot si inca 8 GB de memorie.

| bogdan324 a răspuns:

La pretul ala mie mi se pare fenomenal de bun la pretul ala avand in vedere echilibrul in care a fost construit sistemul, plus faptul ca un 1050 ti e cam cat jumate din sistem ca si pret.Te sfatuiesc precum Gabi sa iti mai cumperi pe viitor inca 8gb ram si un ssd.