| N0xEterniS a răspuns:

8 GB o sa te traga suficient cat sa simti diferenta, iar in locul tau mi-as face build de ryzen fara doar si poate.

| marian37 a răspuns:

Nu lua Toshiba! Sunt super proaste si au review-uri negative. Eu zic sa iei o sursa de 500-550W. 450 sunt ok dar 500 ar fi mai bine. Placa de baza necesita update de bios. Mai bine ai schimba-o cu una care suporta memorii cu frecvente mai mari.

| Laurentiu_Irimia_2002 explică (pentru marian37):

Hard-ul asta TOSHIBA il am de 1 an jumate si nu am avut nici o problema cu el.Nu stiu ce are toata lumea cu firma asta.Sunt hard-uri bune.NU fac oc deci nu are rost sa dau banii ampulea pe o sursa de 500w.La placa de baza am facut EU update de bios.Ramii sunt scumpi la frecvente mari

| marian37 a răspuns (pentru Laurentiu_Irimia_2002):

Eu mă gândeam ca pe viitor sa faci un upgrade. De ce ai mai cerut pareri cand ai comentat singur despre toate astea?

Răspuns utilizator avertizat