| Gurgiu a întrebat:

O părere, vreau sa-mi achiziționez Apple watch 3/4 de pe olx buget 600lei? Ce ar trebui sa verific la el?

1 răspuns:
| andreierdna91 a răspuns:

Nu stiu ce ai putea verifica la un Apple Watch (in afara de chestiile absolut vizibile - crapaturi, zgarieturi etc si conectarea la telefonul tau sa te asiguri ca nu e furat si/sau blocat) insa eu nu as recomanda achizitia a niciunui dispozitiv de pe OLX.
Decat sa risti 600 lei mai bine nu-ti iei Apple Watch si iei un alt smartwatch nou in bugetul ala.