| anonim_4396 a întrebat:

Oare Nokia o sa mai fie ce a fost?

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Prin aprilie vor sa scoata primul telefon Android. si nu vor avea alt nume decat NOKIA. eu sper ca au sa reuseasca sa ajunga la nivelul cu care ne-a obisnuit aceasta marca.

| sweetys a răspuns:

Cred ca da. O sa revina la faima lui. Din cate stiu a expirat sau au renuntat la contractul cu Microsoft si o sa scoata telefoane cu sistem de operare Android. Deci eu inca sper sa recupereze.

| OnePiece a răspuns:

Se prea poate. La cum evolueaza lucrurile in taberele Huawei si Nokia, Apple o sa zboare de pe podium.

| Regedesubmunte a răspuns:

Orice este posibil, dar în momentul de față are ce recupera față de celelalte compani că a rămas cam în urma tuturor!

| parverde a răspuns:

Exista o sansa ca aceasta marca de telefoane, in special, sa se reabiliteze pe piata comerciala doar daca apare cu ceva nou, ceva care nu este la nici un telefon. Ma refer la o specificatie nemaintalnita.