| UberMegustador a întrebat:

Offf TPU, sunt foarte confuz si vreau sa va intreb si pe voi, ce pc pentru gaming alegeti myria live v29 sau myria style v13 dar am o rugaminte, sa luati in considerare DOAR aceste doua pc-uri va rog si apropo dau si funda celui mai tare rasuuns care spune si de ce sa aleg pc-ul cu pricina

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Strict dintre cele doua, http://bit.ly/1MLSFLl e mai ok pentru gaming.

2 răspunsuri:
| wEeEk1d a răspuns:

Stiu ca ai zis doar din cele doua. Dar de ce sa alegi doar din alea? Cel mai bine il faci din piese, poti ruga pe cineva cunoscut sau chiar reprezentatii firmei. Emag sau pcgarage sunt cei mai buni pe asta.Ambele sunt slabe, piese proaste facute de duzina, sperand ca oameni necunoscatori sa le cumpere.

| UberMegustador explică:

Suncer nu as vrea sa depaseasca 1600lei unul custom made dar daca fac un compromis pot sa cumpar un myria v29 pentru ca e prea op