| Arba_Lăcrimioara_Delia_1969 a întrebat:

Șoțul din greșeală mia închis fereastra cu bara de instrumente din google, mai o pot restabili? Și dacă da, ce trebuie să fac?

Răspuns Câştigător
| Gabriel9707 a răspuns:

La aceste instrumente te referi?
https://imgur.com/gallery/LzfHr

Daca da, ele sunt pe pagina principala de la Google, in coltul din dreapta sus este un patrat compus din mai multe patrate.

1 răspuns:
| Arba_Lăcrimioara_Delia_1969 explică:

Bună dragilor, domnul meu a făcut clic pe litera de la contul meu, în dreapta sus, la întrebat închideți fereastra și a dat clic. Pe bară a fost feisbook cu sigla, google cu sigla, un utorent și sigla de la un program de filme. Mulțumesc frumos. Totuși nu mai am nici acele pătrățele, să intru în setări sau refac din nou bara?