| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

Parere despre tableta Samsung Galaxy Tab 2 P3110 cu procesor Dual-core 1GHz, 1GB RAM, 8GB, Wi-Fi, Android 4.0.3, White?

FUNDA.

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Te referi la aceasta tableta nu-i asa? http://bit.ly/119bqyo

Daca "Da" atunci cu siguranta vei face o alegere buna pentru ca in acel pret ai procesor dual core de 1000 mhz, 1 gb ram, gps, aspect placut, dimensiune rezonabila si ecran tactil de o fidelitate foarte buna.

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Salut,ca specificati este buna, chiar foarte buna, eu am avut o tableta cu procesor de 1.2 single core si 512 ram si se misca bine, asta iti va merge super, dar la ce pret este?happy